tbom

Wczasy w Polsce

Czy aby móc w pełni skorzystać z pakietu wakacyjnego określanego mianem all inclusive trzeba konieczne wyjeżdżać poza granice naszego kraju? Okazuje się, że wcale nie. Polska, jako że dysponuje zarówno dostępem do morza, jak i do gór, również jest atrakcyjnym, choć często przez nas niedocenianym rejonem turystycznym, który sprzyja udanemu wypoczynkowi.

Wakacje all inclusive są w pełni dostępne we wszystkich większych, nadmorskich kompleksach hotelowych Polski. Najbardziej reprezentacyjnym pod tym względem miastem jest Kołobrzeg, który jest idealnym miejscem dla kuracjuszy.

Większość obiektów jest położona nad samym morzem, co nie tylko podwyższa walory widokowe, ale także umożliwia lepsze zażywanie/wdychanie cennego dla zdrowia jodu. Drugim, popularnym kierunkiem są góry, a konkretnie wczasy w przytulnych i wygodnych chatach góralskich, z których widok z okien zapiera dech w piersiach.

W ramach pobytu all inclusive, zarówno na północy, jak i na południu Polski, hotele serwują smakowite przekąski, obfitujące w lokalne przysmaki, takie jak świeże ryby, kwaśnica czy oscypki.  .

neues hausboot fartuch stolarski