tbom

Parasolka czy osłonka, czyli jak uchronić dziecko przed słońcem

Jako odpowiedzialni rodzice, powinniśmy mieć świadomość, że musimy chronić delikatną skórę naszego dziecka przed bezpośrednim wystawieniem na słońce. To oznacza, że warto się zastanowić czy do wózka lepsza będzie parasolka czy osłonka. Przede wszystkim powinniśmy się zastanowić, jak często mamy zamiar wychodzić podczas słońca na spacery i czy chcemy mieć możliwość szybkiego usunięcia takiego zabezpieczenia. Dodatkowo sprawdźmy też, co oferuje nam producent, bo czasami taka parasolka czy osłonka stanowi podstawowe wyposażenie wózka – Sklep Bikeovo

Parasolka czy osłonka, to jedno z podstawowych pytań

Warto mieć świadomość, że analizując parasolka czy osłonka, w tym pierwszym przypadku mamy możliwość ustawienia parasolki tak, aby osłaniała dziecko przed słońcem, ale jednocześnie nie zasłaniała mu całego widoku.

Poza tym, przy parasolce będziemy mogli opuścić budkę, tak aby dziecko mogło swobodnie oddychać, bo pamiętajmy, że w głębokim wózku nie będzie przewiewu powietrza. Co więcej parasolka będzie się sprawdzała nie tylko przy głębokim wózku, ale również przy spacerówce.

Parasolka czy osłonka – co powinniśmy wybrać?

Jeśli zastanawiamy się parasolka czy osłonka będzie lepsza, to pamiętajmy, że w tym drugim przypadku musimy mieć postawioną budkę, bo do czegoś ta osłonka musi być przymocowana. To oznacza, że możemy mieć mocno zasłonięte dziecko i nie będziemy widzieli, co ono robi. Poza tym, będzie ona zamocowana w jeden sposób, a więc nie będziemy mieli możliwości takiego jej ustawienia, aby zasłoniła dziecka, ale jednocześnie nie ograniczała mu widoku.

Zarówno parasolka czy osłonka mają swoje mocne i słabe strony. To oznacza, że powinniśmy skorzystać z jednego i drugiego rozwiązania, aby z pełną świadomością móc powiedzieć, które z nich bardziej nam odpowiada. Może się okazać, że w niektórych przypadkach lepiej sprawdzi się parasolka czy osłonka w innych. Dlatego też warto się zastanowić, czy nie powinniśmy zainwestować w obydwa te akcesoria. Wówczas będziemy mogli korzystać z tego, które akurat w danym przypadku będzie najwygodniejsze.

garnitury producent damskie zegarki biżuteryjne