tbom

Zawody sportowe- zdrowa rywalizacja

Zawody sportowe to najlepszy sposób na wypełnienie wolnego czasu z rodziną. Jeżeli jest nas czworo to już możemy stworzyć dwie drużyny, które będą walczyły o pudełko lodów, czy ulubionych cukierków.

Pomysłów na rozgrywki jest tak dużo, jak dyscyplin sportowych. We własnym ogrodzie w sekundę można stworzyć boisko do piłki nożnej, rozstawiając dwie bramki z kosza na pranie, czy kartonów.

Chcemy pograć w siatkówkę, nie ma problemu rozwieście linkę od prania przyczepiając ją do dwóch drzew. Nie macie żadnych drzew w ogrodzie, to też nie problem, zaczepcie sznurek do przeciwległych słupków od płotu i gotowe.

Taka prowizoryczna siatka posłuży również do gry w babingtona, a jak ją obniżycie to nawet w tenisa. W ogrodzie możecie również rozegrać amatorskie zawody, skoki w workach, bieg przez przeszkody, slalom, turlanie, pełzanie i właściwie wszystko, co wam przyjdzie do głowy. Sport na depresje może powodować pozytywne skutki w walce z chorobą. 

Jeżeli macie ochotę, nie ma problemu by udać się na prawdziwe boisko do piłki nożnej, siatkówki, czy koszykówki. A jeżeli umówicie się ze znajomymi z dziećmi to możecie stworzyć prawdziwą drużyny i naprawdę aktywnie spędzić czas.

Sport to również wspaniała rozrywka do podziwiania prawdziwych sportowców. Kupienie biletów na mecz ulubionej drużyny nie stanowi żadnego problemu.

Czasem organizowane są akcje wolnego wstępu na dane mecze, warto więc śledzić strony internetowe z atrakcjami dla dzieci w twoim mieście, może uda się znaleźć coś ciekawego. Jak to mówią sport to zdrowie, dlatego tej rozrywki nie powinno brakować w naszym tygodniowym planie zajęć z dziećmi.

piłkarzyki stół długie sukienki