tbom

You Can Dance – Po prostu tańcz!

„You Can Dance – Po prostu tańcz!” to program rozrywkowy typu talent show, w którym jego uczestnicy mają za zadanie zaprezentować przed jury i telewidzami, wyuczone choreografie taneczne, a przy tym powinni wykazać się niepowtarzalną gracją i talentem. „You Can Dance – Po prostu tańcz!” po raz pierwszy został wyemitowany przez stację TVN, we wrześniu 2007 roku.

Od tego czasu powstało aż osiem edycji, w których kolejno zwyciężyli Maciej Florek, Artur Cieciórski, Wioletta Fiuk, Anna Kapera, Jakub Jóźwiak, Dominik Olechowski, Brian Poniatowski i Mateusz Sobecko. Wszyscy oni odnieśli sukces, ponieważ w tańcu kierowali się sercem i pasją.

Dodatkowo reprezentowali także wysoki poziom umiejętności i doświadczenie zawodowe. „You Can Dance – Po prostu tańcz!” jest programem, który stawia sobie za cel wyłonienie wszechstronnie utalentowanego tancerza, który jednocześnie podbije serca widzów.

Szczęśliwiec, któremu się to uda otrzyma stypendium w renomowanej szkole tańca oraz 100 tysięcy złotych. Decyzję o wygranej podejmują zarówno telewidzowie, jak i jurorzy: Agustin Egurrola, Michał Piróg, a od przyszłej edycji również Ida Nowakowska.