Taniec z Gwiazdami

„Taniec z Gwiazdami” był czołowym tanecznym talent show TVN-u, emitowanym w latach 2005-2011. Od 2014 roku emisję tego programu przejął Polsat, zmieniając nieco jego nazwę na „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Program przez te wszystkie lata nadawany był na licencji BBC Worldwide. „Taniec z Gwiazdami” emitowany przez TVN miał łącznie trzynaście edycji, w których brały udział polskie gwiazdy. W poszczególnych edycjach tego programu zwyciężyli: Olivier Janiak, Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek, Kinga Rusin, Krzysztof Tyniec, Anna Guzik, Magdalena Walach, Agata Kulesza, Dorota Gardias, Anna Mucha, Julia Kamińska, Monika Pyrek oraz Kacper Kruszewski.

Polsat jak do tej pory wyemitował cztery edycje „Tańca z Gwiazdami”, w których zwycięzcami byli: Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Wieszczek oraz Ewelina Lisowska. Tak wiele edycji „Tańca z Gwiazdami” sprawiło, że taniec zyskał ogromną popularność, a tancerze uczestniczący w programie stali się rozpoznawalni. Niektórzy w nich współcześnie są gwiazdami formatu gwiazd, z którymi tańczyli z programie.