tbom

Studencki all inclusive

Myśląc o grupie społecznej jaką są studenci, z pewnością nie przychodzi nam do głowy słowo bogactwo. Wydawać by się mogło, że młodzi, uczący się ludzie mogą zapomnieć o wakacjach w stylu all inclusive, spędzanych na jakiejś urokliwej i gorącej wyspie.

Tymczasem, rzeczywistość jest dużo bardziej przychylna studentom. Biura podróży pokusiły się bowiem o stworzenie oferty dedykowanej studentom, która charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio wysokiego standardu.

Dobrym przykładem mogą tu być studenckie wakacje w Bułgarii, a dokładnie w Złotych Piaskach. Jest to urokliwy i pełen rozrywki kurort położony nad Morzem Czarnym, będący także prawdziwym rajem dla studentów.

W ciągu dnia mają oni bowiem do dyspozycji piękną plażę, dobrze wyposażone obiekty sportowe, możliwość nauki windsurfingu, jazdy konnej, czy też pełne adrenaliny tory paintbolowe. W Złotych Piaskach kwitnie także noce życie, dzięki obecności licznych klubów i dyskotek.

Studenci mogą spędzić tu niezapomniane wakacje, w dodatku w opcji all inclusive i to za mniej niż tysiąc złotych za ponad tygodniowy pobyt.

sukienki weselne https://zmysly.pl/body-damskie www.baittech.pl