tbom

Poczujcie moc dzikiej Afryki

Poczuć moc dzikiej Afryki, kto by nie chciał, no, ale jakby nie było to duży wydatek. Jednak gdybyście trochę posprawdzali oferty w Internecie, dowiedzielibyście się, że namiastkę afrykańskiej dżungli znajdziemy nawet w Europie. Zdziwię was jeszcze bardziej, gdyż znajduje się ona u naszych zachodnich sąsiadów nieopodal Hanoweru.

Serengeti Park w Niemczech, bo o nim mowa, to wspaniała przygoda dla dużych i małych. Ciekawy sposób na weekendową wycieczkę, którą możecie sobie bez trudu zorganizować sami. Warto pojechać własnym samochodem, ponieważ przez safari bez problemu możecie się nim poruczać.

Dla mniej śmiałych osób polecam udanie się na przejażdżkę specjalnym busem. Wyobraź sobie, ze podczas jazdy na drodze stają wam lwy, tygrysy, małpy, nosorożce, strusie, a po głowie całuje was żyrafa. To wszystko możliwe jest właśnie tutaj.

Te dzikie zwierzęta swobodnie poruszają się po terenie parku, jak na prawdziwym afrykańskim safari. Robi to naprawdę ogromne wrażenie, ale pamiętajmy, aby nie wysiadać przy tygrysach, czy lwach, ja osobiście bym im nie ufała. Są oczywiście wyznaczone strefy, w których możemy opuścić samochód i pospacerować bez obaw wśród zwierząt.

Do dyspozycji mamy równie ciekawą dżungle, gdzie czekają na nas niesamowite atrakcje. Jednak i tak najlepszą atrakcją jest zabawa i karmienie małp, których jest tu około dwustu. Dodatkowe elementy w postaci wodospadów, zwodzonych mostów, dzikich i rwących rzek, a także park rozrywki z licznymi kolejkami, zjeżdżalniami robi wrażenie.

butik lariss www.chorobyswiata.com.pl