tbom

Ozdabiamy ściany w sypialni

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja sypialnia zyskała niepowtarzalnego charakteru, powinnaś rozważyć zagospodarowanie w niej ścian. Z reguły w pomieszczeniach, których ściany są puste panuje wrażenie surowości i braku życia. Możesz zmienić to w swojej sypialni, jeśli odpowiednio zaplanujesz jej urządzenie.

Wystarczy, że zainwestujesz w dodatki, które sprawią, że Twoja sypialnia będzie miała duszę. Idealnym pomysłem na zagospodarowanie ścian w sypialni, jest powieszenie na nich na przykład obrazu. Doskonale sprawdzi się jeden duży, lub kilka mniejszych na jednej ze ścian.

Równie ciekawym pomysłem jest powieszenie na ścianie zdjęć w pięknych ramkach. Mogą być to ramki przypadkowe, lub ozdobne, na przykład w formie drzewa genealogicznego, lub zegara. Warto także rozważyć przyklejenie na ścianie naklejki z ciekawym motywem, lub sentencją.

Niezależnie od tego, którą ozdobę ściany wybierzesz, z pewnością dzięki temu Twoja sypialnia wyda się jeszcze piękniejsza, a co najważniejsze tętniąca życiem.

krzesła stalowe Łóżka pikowane 160x200