tbom

Odmiany all inclusive

Wybierając się na wygodne i komfortowe wakacje all inclusive, warto wiedzieć, że istnieje kilka odmian tej formy wypoczynku.

Oprócz typowych ofert all inclusive, które uwzględniają lot, noclegi oraz posiłki serwowane w hotelu o wyznaczonych porach, możemy także wyróżnić ofertę ultra all inclusive, a także total all inclusive.

Oferta ultra all inclusive różni się od zwykłego all inclusive nieco wyższym standardem.

Pakiet ten zawiera na przykład dodatkową obsługę kelnerską, usługę codziennego sprzątania pokoju, czy też dostęp do markowych alkoholi.

Z kolei propozycja zwana total all inclusive oznacza najbogatszą i najbardziej luksusową z możliwych odmian all inclusive.

Krótko mówiąc, mamy tu nielimitowany dostęp do wszystkiego, co tylko znajduje się w hotelu, począwszy do jedzenia i napojów, przez wszelkie usługi, w tym całodobową opiekę nad dziećmi, czy nieograniczony dostęp do strefy fitness i siłowni, aż po wszelkie programy rozrywkowe.

Co do tego ostatniego punktu, to hotel organizuje gościom, którzy wykupili pakiet total all inclusive, takie rozrywki jak na przykład rejsy statkiem, wieczory kabaretowe, pikniki, czy gry i zabawy integracyjne.

garnitur na zamówienie https://unhuman.pl/