tbom

Disneyland – bajkowy świat dla dużych i małych

Brakuje ci pomysły na rozrywkę dla dzieci, a nic w mieście w ostatnim czasie się nie dzieje, w takim razie pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa i polećcie razem do Paryża. Oprócz wspaniałego zwiedzania zabytków i wysokiej wieży Eiffla, zabierzcie dzieci do magicznego świata bajek Disneya, którym jest Park Disneyland. Tam codziennie odbywa się tyle atrakcji, że nie sposób za nimi nadążyć, a tym bardziej je opisać.

Przede wszystkim to spotkanie z każdą postacią z ulubionej bajki. Myszka Miki oraz jej wszyscy przyjaciele z Myszką Minnie chętnie zrobią sobie tobą zdjęcie. Poznaj piękne pałace księżniczek, a także poczuj się jak one, ubierając prawdziwe koronkowe suknie.

Możesz zostać nawet na noc w atrakcyjnych niczym zamek hotelach. Park Disneya to wkroczenie do świata bajek, udział w wielu paradach oraz spektaklach. Znajdziesz tu także kilka ważnych do przeżycia misji w kosmosie, w podróży dokoła świata, na dzikim zachodzie.

Przeżyj przygodę z bajkowymi postaciami Piratów z Karaibów lub Buzza Astrala podczas laserowych rozgrywek z wrogiem. To pięć najbardziej popularnych i lubianych atrakcji, a jest ich o wiele więcej. Tutaj także znajduje się cały kinowy świat Disney, w którym możecie poznać tajniki oraz kulisy tworzenia ulubionych bajek.

A także wspaniała wioska z restauracjami, kawiarniami oraz sklepami. To najlepsze, co rodzic może ofiarować swojemu dziecku, to spełnienie najskrytszych marzeń oraz wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci.

https://www.madra.pl/popularne-szwedzkie-kryminaly/ paintball laserowy trójmiasto